Tehlikeli Atık Lojistik Hizmetimiz


Tehlikeli Atık Nakliye Filomuz; Üretim kaynaklı atıklarınızın tesislerinizden atık değerlendirme merkezlerine taşınması için artan araç sayısı ile hizmetinizdedir.

ADR ve TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı mevzuatlarına uygun farklı istiap hadlerine ve kasa sistemlerine sahip filomuz ve SRC5 belgesine sahip uzman kadromuz ile sanayicilerimizin tehlikeli atıklarını yöneterek faaliyet akışınızda zaman kazandırıyoruz.

Atık Toplama Ayırma Ve Geri Dönüşüm 


Fabrikalarda çıkan kağıt, naylon, plastik, metal gibi ambalaj ve imalat atıklarının toplanması ayrıştırılması ve geri dönüşümünün yapılması hizmetlerini tek elden verebilen bir firmayız.

Bu bağlamda fabrikalara atıklarıyla alakalı atık alanı oluşturulması, gerekli son teklonojiyle donatılmış araç ve ekipmanların atık alanına sağlanması atıkların kaynağından daha düzgün ve düzenli bir hal almış olması gibi hizmetleri zman ekibiyle birlikte yürütmektedir.
Uzman kadrosu, teklonojik altyapısı ile hizmet veren firmamız atık toplama ayırma ve geri dönüşüm sürecini şu şekilde takip etmektedir...

  • Fabrika atık alanı oluşturulması atıklar için gerekli sistemlerin fabrikaya kurulması
  • Fabrikadan tesise getirilen atıklar cinslerine göre ayrıştırılması ve hacim indirgenmesi
  • Ayrıştırılan atıkların geri dönüştürülmesi
  • Geri dönüşümü yapılan atıkların kullanıcı firmalara sevk edilmesi

  •