Hakkımızda

Home / Kurumsal / Hakkımızda

Ekolojik Taşıma A.Ş. Lojistik Nakliye Organizatörlüğü Yönetimi olarak, Türkiye’nin AB’ye uyum çalışmaları kapsamında uygulanması zorunlu olan Tehlikeli Atık Yönetim Sistemleri üzerine uzmanlaşmış ekibimizle öncelikli ilgi alanlarımız; Endüstriyel Tehlikeli Atıkların Yönetimi, Tehlikeli Atık Taşımacılığı ve Çevre Danışmanlık Hizmetidir.

Tehlikeli Atık Nakliye Filomuz; Üretim kaynaklı atıklarınızın tesislerinizden atık değerlendirme merkezlerine taşınması için artan araç sayısı ile hizmetinizdedir. ADR ve TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı mevzuatlarına uygun farklı istiap hadlerine ve kasa sistemlerine sahip filomuz ve SRC5 belgesine sahip uzman kadromuz ile sanayicilerimizin tehlikeli atıklarını yöneterek faaliyet akışınızda zaman kazandırıyoruz.

Fabrika atık alanı oluşturulması atıklar için gerekli sistemlerin fabrikaya kurulması Fabrikadan tesise getirilen atıklar cinslerine göre ayrıştırılması ve hacim indirgenmesi, ayrıştırılan atıkların geri dönüştürülmesi, geri dönüşümü yapılan atıkların kullanıcı firmalara sevk edilmesi